Eğitmen, koç, danışman, konuşmacı gibi uzmanlar ve dijital pazarlama benzeri profesyonel hizmet sunan iş sahipleri için;

Otomatik Çalışacak Bir Online "Müşteri Makinesi" Oluşturarak, Çalışmaktan Keyif Alacağınız İdeal Müşterilerinizi Kendinize Nasıl Çeker ve Onları Nasıl İstikrarlı Şekilde Yüksek Ücretli Müşterilere Dönüştürürsünüz? 


Bu özel videoda neler öğreneceksiniz:

  • Uzman ve girişimcilerin müşteri kazanmak konusunda yaptıkları EN BÜYÜK hata nedir... ve bu hatayı nasıl anında tersine çevirirsiniz? 
  • Süper başarılı uzmanları (eğitmen, koç, danışman, vs.) diğerlerinden ayıran gizemli sır...
  • Sizi henüz hiç tanımayan ideal müşterilerinizi, sizinle çalışmak için can atan yüksek ücretli müşterilere dönüştüren 3 adımlık basit (ama çok etkili) sistem!

© 2024 ErunAlbayrak.com ve Erun Albayrak Consulting. Tüm hakları saklıdır.

This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, This site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

Erun Albayrak Consulting şirketi, işbu site ve sitede verilen eğitim paketleri; Facebook web sitesi ve Facebook şirketinden tamamen bağımsız olup Facebook’un yan veya alt şirketi konumunda değildir.

Bu sitede çerezler kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için tıklayın.