erunalbayrak-280x280[dropcap color=”” boxed=”no” boxed_radius=”8px” class=”” id=””]E[/dropcap]rün Albayrak Endüstri ve Sistem Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra ABD’de Mühendislik İşletmesi(Endüstri Mühendisliği – MBA ortak programı) üzerine yüksek lisans yaptı.

Uzmanlığı, iş süreçlerinin ve iş sistemlerinin optimizasyonu. Yani, bir iş’in, iş yerinin veya şirketin maksimum karlılıkla (minimum maliyet – maksimum kazanç), maksimum kalitede ürün ve hizmetler sunacak şekilde çalışması.

Kısacası, konusu iş&pazarlama… 2009 yılından beridir de özellikle online iş modelleri, dijital medya ve internet pazarlama.

Okul, iş tecrübesi, çalışma hayatı derken yaklaşık 10 yıl Amerika’da yaşayan Erün Albayrak 2006 yılının sonunda kendi deyimiyle “kürkçü dükkanına” geri döndü ve ülkesi Kıbrıs’a yerleşti.

ABD’den döndükten sonra 4 yıla yakın bir süre Turkcell (Kuzey Kıbrıs) bünyesinde Satış&Pazarlama, Süreç Yönetimi ve İnsan Kaynakları bölümlerinde çalışan Erün Albayrak, 2010 yılında ani bir kararla uzun süredir hayalini kurduğu kendi işini kurmaya karar verdi.

[dropcap color=”” boxed=”no” boxed_radius=”8px” class=”” id=””]D[/dropcap]ünyanın çeşitli ülkelerinde çalıştığı şirketlerin lüks toplantı odalarına veda edip, hayattaki hedef ve hayalleri doğrultusunda “kariyerine”, belirli konulardaki bilgi ve uzmanlığını ürün ve hizmetler olarak paketleyip internet üzerinden dünyaya sunduğu kendi online işi üzerinden devam etme kararı aldı.

İlk ofisi de babaannesinin evindeki bu emektar mutfak masası oldu…

[fusion_lightbox] [/fusion_lightbox]

Çevresindeki birçok kişinin haklı olarak “delilik” olarak gördüğü bu karar, kendisi için uzun, zor, ama çok anlamlı bir yolun da başlangıç noktası oldu.

“Bu yolculuğa nasıl başladınız?” sorusuna yanıtı…

“Çok para, yüklü sermaye, hazır bir iş veya torpil gibi “avantajlarım” yoktu. Açıkcası, adalet saplantılı biri olarak, olmasını da istemezdim.  Yolculuğum; bilgim, pes etmek bilmeyen inatçı yapım, emektar bir laptop ve babaannemin “Allah yolunu açık etsin, emeklerini boşa çıkarmasın evladım” duaları ile başladı. Kısa bir süre sonra kendi çalışma odama “terfi ettim”. Ama dürüst olmak gerekirse işimin ilk zamanlarında, çalıştığım iyi şirketlerde verilen yemek fişlerinden bile daha az kazanabildim. İnsanlar bunu kabul etmek istemiyor ama, hiçbir başarı, başarısızlıklar yaşamadan gelmiyor…”

Erün Albayrak başarılı bir işin 3 kriteri olduğuna inanıyor;

  1. İyi kazandıracak
  2. İyi hissettirecek
  3. Hayatınızı tutsak etmeyecek

Doğal olarak da hem kendi işi hem sizin işiniz için bu hedefi herşeyden önde tutuyor.

[dropcap color=”” boxed=”no” boxed_radius=”8px” class=”” id=””]İ[/dropcap]nternet bazlı ilk işine, İngilizce olarak hazırladığı ilk dijital bilgi ürününü dünya piyasasına sürerek başlayan Erün Albayrak, bugün kendisine ait birçok dijital ürün, online eğitim, koçluk/mentorluk programı ve danışmanlık hizmetinin yaratıcısıdır.

Bunlar yanında, dünyanın birçok ülkesinden öğrenci ve danışanlarına yönelik ücretli ve ücretsiz teleseminer ve web seminerleri düzenlemektedir.

Bugüne kadar 27 farklı ülkeden binlerce memnun müşteri ve danışanı Erün Albayrak’ın çeşitli ürün ve hizmetlerinden faydalandı, eğitim ve koçluk programlarına katıldı, kendisinden mentorluk ve danışmanlık aldı.

Ayrıca, toplamda 50.000’e yakın kişi Erün Albayrak’ın ücretsiz e-bültenine kayıt yaptırmış, İngilizce ve Türkçe olarak hazırladığı ücretsiz eğitim videoları web siteleri üzerinden milyonlarca kişi tarafından izlenmiştir.

[dropcap color=”” boxed=”no” boxed_radius=”8px” class=”” id=””]E[/dropcap]rün Albayrak, yaptığı işin hayat amacını desteklediğini ve arkasında şu anda açıklamak istemediği derin bir nedeninin olduğunu söylüyor.

Hayatındaki tutkusunu “değişim” olarak adlandıran Erün Albayrak, bu tutkusunu “bir sistemi, bir işi veya bir insanı, bulunduğu noktadan alıp olmayı hedeflediği noktaya taşımak ve bu değişimin insanların hayatında yarattığı farkı gözlemlemek bana inanılmaz keyif veriyor” diye tanımlıyor.

Erün Albayrak’ın iş&pazarlama’ya yaklaşımının alışılagelmişten çok farklı (ama ayni zamanda çok etkili) olduğunu, onu biraz tanımışsanız siz de hemen farketmişsinizdir.

Erün Albayrak, uzman ve internet girişimcileri için iş&pazarlama stratejileri geliştiriyor. Birçok uzman ve internet girişimcisine, hedef kitleleri tarafından daha çok tanınmak, işlerinde daha fazla kazanmak, “zamanlarını satmak” zorunda kalmadan daha özgür bir hayat yaşamak ve tüm bunları yaparken danışan ve müşterilerinin hayatında fark yaratacak “anlamlı” bir iş’e sahip olmaları için yardım ediyor.

Bunu da, yarattığı etkili başarı modelleri, 7/24 otomatik olarak çalışabilen stratejik pazarlama tünelleri ve başarısı kanıtlanmış iş&kazanç sistemleri yardımı ile yapıyor.

Dijital ürün/hizmet yaratma, otomatik online pazarlama tünelleri tasarlama, uzman konumlandırma, copywriting(dönüşüm/reklam metni yazarlığı), dönüşüm optimizasyonu,  dijital medya, stratejik içerik pazarlama, kazanç maksimizasyonu, dijital pazarlama modelleri ve online iş sistemleri Erün Albayrak’ın en çok odaklandığı konulardır.

[dropcap color=”” boxed=”no” boxed_radius=”8px” class=”” id=””]İ[/dropcap]nternet ve dijital dünyanın çok önemli avantajları yanında birçok kritik farklılıkları da olduğunu farkeden Erün Albayrak, özellikle Amerika ve İngiltere’den dünyanın önde gelen online iş, internet pazarlama ve bilgi pazarlama uzmanları ile birlikte çalıştı, kendini bu konularda daha da geliştirmek için onlardan çeşitli eğitim ve mentorluklar aldı.

5 yıla yakın bir süre işini İngilizce olarak dünya piyasasında çeşitli konular altında yapan Erün Albayrak, sonrasında bilgi, deneyim ve uzmanlığını Türkçe olarak da paylaşmaya karar verdi.

[dropcap color=”” boxed=”no” boxed_radius=”8px” class=”” id=””]U[/dropcap]zman ve girişimcilere, iş&pazarlama stratejileriyle birlikte, özellikle interneti kullanarak ürün ve hizmetlerini satıp işlerini nasıl büyüteceklerini(veya sıfırdan kuracaklarını) öğreten Erün Albayrak, uzman ve girişimciler arasında “Dijital Stratejist ve Bilgi Pazarlama Uzmanı” olarak biliniyor.

İngilizce olarak yaptığı işini artık Türkçe olarak da sunmaya başlayan Erün Albayrak, konusunda Türkiye’de ilk ve tektir.

[tagline_box backgroundcolor=”” shadow=”yes” shadowopacity=”0.1″ border=”1px” bordercolor=”” highlightposition=”top” content_alignment=”left” link=”” linktarget=”_self” modal=”” button_size=”” button_shape=”” button_type=”” buttoncolor=”” button=”” title=”Erün Albayrak ve Sunduğu Değer:” description=”” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ class=”” id=””] ABD’de, konusunda dünyanın en iyi okullarından birinden aldığı eğitimini, gerçek hayatta inanılmaz iş başarıları yakalamış “hayat okulu” mezunlarından aldığı eğitim, koçluk ve mentorluklarla pekiştirip farklı bir boyuta taşıyan Erün Albayrak, bu birikimini kendi iş tecrübeleri ve hayat deneyimleri ile  harmanlayarak uzman ve girişimcilere sunuyor.

Eğer bir yazar, eğitmen, koç, danışman veya benzeri bir uzman olarak hedef kitleniz tarafından daha çok tanınmak, işinizde daha fazla kazanmak, “zamanınızı satmak” zorunda kalmayacağınız daha özgür bir hayat yaşamak ve tüm bunları yaparken daha çok insanın hayatında fark yaratacak anlamlı bir iş’e sahip olmak istiyorsanız…doğru yerdesiniz![/tagline_box]

[tagline_box backgroundcolor=”” shadow=”yes” shadowopacity=”0.1″ border=”1px” bordercolor=”” highlightposition=”top” content_alignment=”left” link=”” linktarget=”_self” modal=”” button_size=”” button_shape=”” button_type=”” buttoncolor=”” button=”” title=”Erün Albayrak Size Nasıl Yardımcı Olabilir?” description=”” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ class=”” id=””]

Eğer aşağıdaki hedeflerden bir veya birkaçına sahipseniz, Erün Albayrak’la doğru ikilisiniz demektir…

[checklist icon=”fa-check” iconcolor=”#ffffff” circle=”” circlecolor=”” size=”small” class=”” id=””]
[li_item icon=””]Konunuzda, akla ilk gelen tanınmış uzmanlardan biri olmak (İşinizi stratejik olarak konumlandırarak kendinizi anında rakiplerlerinizden farklı kılmak ve ideal danışanlarınızı bir mıknatıs gibi kendisine çekecek mesajınızı ve kişisel markanızı yaratmak!)[/li_item]
[li_item icon=””]Dijital ürün, online eğitim ve koçluk/danışmanlık programları gibi ürün ve hizmetler yaratmak (Bilgi veya uzmanlığınızı insanların hayatında fark yaratacak, yüksek fiyatlara satabileceğiniz etkili ve değerli ürün ve hizmetlere dönüştürerek, “zamanınızı satmak” zorunda kalmadan kazanç elde etmek!)[/li_item]
[li_item icon=””]Şu anki online veya offline ürün ve hizmetlerinizi internet üzerinden etkili şekilde pazarlamak ve satışını yapmak (Sıradışı pazarlama stratejileriyle satmaya çalışmadan satmak ve pazarlama yaparken teşekkür almak!)[/li_item]
[li_item icon=””]Şu anki işinizi büyütmek, kazançlarınızı artırmak ve özellikle internet üzerinden yeni müşteri/danışan kazanmak (Danışan bulmak için uğraştığınız değil, ideal danışanlarınızın sizinle çalışmak için sıraya gireceği bir pazarlama stratejisi ve iş modeli geliştirmek!)[/li_item]
[li_item icon=””]İşiniz için akılcı bir iş modeli tasarlayarak, özgür ve anlamlı bir iş’e sahip olmak (Daha az çalışarak daha çok kazanmak ve bunu yaparken daha çok insanın hayatında fark yaratmak!)[/li_item]
[/checklist][/tagline_box]

[dropcap color=”” boxed=”no” boxed_radius=”8px” class=”” id=””]B[/dropcap]ilgi ve uzmanlığı üzerinden kazanç elde eden(veya etmek isteyen) yazar, eğitmen, koç, danışman gibi bir uzman veya da bir internet girişimcisiyseniz… ve özellikle interneti kullanarak işinizi nasıl büyütebileceğinizi(veya sıfırdan kurabileceğinizi) öğrenmek istiyorsanız, doğru adrestesiniz demektir…

Erün Albayrak, danışanları için, sade(ama etkili) dijital pazarlama stratejileri ve online iş sistemleri geliştirerek, “maddi&manevi başarılı bir iş” hedeflerine ulaşmalarını sağlıyor.

Eğer bir uzman veya girişimci olarak konunuzda hedef kitleniz tarafından daha çok tanınmak, işinize daha fazla müşteri/danışan çekmek, daha az(ama akılcı) çalışarak daha çok kazanmak ama bunu yaparken de daha çok insanın hayatında fark yaratacağınız akılcı bir iş modeli ve “anlamlı” bir iş’e sahip olmak istiyorsanız;

…Erün Albayrak aradığınız cevap olabilir!

[tagline_box backgroundcolor=”” shadow=”yes” shadowopacity=”0.1″ border=”1px” bordercolor=”” highlightposition=”top” content_alignment=”left” link=”” linktarget=”_self” modal=”” button_size=”” button_shape=”” button_type=”” buttoncolor=”” button=”” title=”İlk adım…” description=”” animation_type=”slide” animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ class=”” id=””]

[checklist icon=”fa-play” iconcolor=”” circle=”” circlecolor=”” size=”small” class=”” id=””]
[li_item icon=””]Erün Albayrak’ın ücretsiz blog yazıları, ses, video, teleseminer, web seminer(webinar) ve daha birçok özel eğitim içeriklerini paylaştığı mail listesine kaydolmak için tıklayın. [/li_item]

[li_item icon=””]Erün Albayrak’ın siz ve işiniz için hazırladığı kısa(ama etkili)  videoları kaçırmamak için buraya tıklayarak YouTube kanalına abone olun.[/li_item]

[li_item icon=””]Erün Albayrak’ın iş&pazarlama, başarı ve hayat konularında günlük paylaşımları için buraya tıklayarak Facebook sayfasını ziyaret edin ve beğenin.[/li_item]

[/checklist]

[/tagline_box]

Not: Bu sayfa(www.erunalbayrak.com) Erün Albayrak’ın bilgi, deneyim, uzmanlık ve kendi hatalarından çıkardığı dersleri paylaştığı bir platform’dur. ErunAlbayrak.com sadece sizin için kurulmuştur ve Erün Albayrak’ın bu sitede paylaştığı her türlü içerik, sadece sizi, işinizi ve başarınızı düşünerek hazırlanmıştır. Bu sayfanın tek hedefi var; siz ve işinizin başarısı!